نویسنده :
تاریخ:یکشنبه 5 اردیبهشت 1389-11:36 ق.ظ

خصوصیات زن ها

خوب میدانیم که خصوصیات رفتاری افراد با یکدیگر متفاوت است اما یک سری خصوصیات ذاتی در افراد وجود دارد که در بیشتر انسانها متشابه است .

خانم ها هم همچون آقایان خصوصیات مشترکی دارند که در ذیل به ذکر چند نمونه اکتفا میکنم .

1- اکثر خانمها عاشق هدیه گرفتن و تجملات و ... هستند پس اگر میخواهید دل خانمی را بدست آورید باید برای او خرج کنید او را برای شام ناهار یا نوشیدنی به رستوران یا کافی شاپ ببرید و برای او به بهانه های مختلف هدیه بخرید خواهید دید که او بسیار جذب شما خواهد شد.

2- زنها عاشق این هستند که مرتبا همسرانشان آنها را با کلمات عاشقانه سرشار کنند. آنها از مرد مغرور که حرفی از عشق خود بر زبان جاری نمیکند متنفرند . اگر همسرتان را دوست دارید حتما و مکررا به او گوشزد کنید . اشتباه محض است که فقط او را عملا دوست بدارید زیرا درست است که عملا دوست داشتن زن بسیار زیاد اهمیت دارد اما بدون چاشنی زبانی ، زحمات شما اثر کمی خواهد داشت . نشان دادن عشق در عمل بسیار مفید است اما برای زن ها صحبت های عاشقانه مفهوم دیگری دارد.

3- زنها هرگز از پسر مامانی یا به اصطلاح بچه ننه خوششان نمی آید . زیرا همواره دوست دارند مردشان برای خودشان باشد و او برایش در اولویت باشد . اگر مردی مادر خود را در زندگی مشترک در اولویت قرار دهد مطمئن باشد که همسرش یا بنای ناسازگاری سر می دهد و یا رفته رفته از زندگی عاشقانه دلسرد می شود. مردها همیشه باید بدانند که تا زمان مجردی اولویت با مادر و خانواده است اما هنگامی که متاهل شد این همسر اوست که در اوج همه امور قرار می گیرد البته باید همیشه احترام پدر و مادر حفظ شود.

5-زن ها همیشه دوست دارند که همسرانشان سنگ صبوران آنها باشند و در همه شرایط به جای موضع گیری و مجادله به آنها دلداری دهند که البته همانطور که در پست قبل ذکر شد همچین اخلاقی درمردها یافت نمی شود.

6- در همه زنها حسودی ذاتی وجود دارد . پس هیچگاه مرد نباید سعی کند این حسادت را تحریک کند . پس اگر ازدواج نمودید باید فقط به همسرتان توجه کنید نه به دیگر دختران و زنان فامیل!

7- زنها عاشق مورد توجه قرار گرفتنند. پس مرد زندگی همیشه باید به همسرش توجه کند، به طرز پوشش وی ، آرایش او ، نیازهای او و ...

8- مردها باید بدانند که همسرشان را همانطوری که وی می زیسته بپذیرند و سعی نکنند که دراو تغییر ایجاد کنند و برای تغییر نیز پافشاری کنند ! زنها از در منگنه قرار گرفتن بیزارند و شاید در این مورد لجباز هم بشوند ! پس اگر میخواهید همسرتان را راضی نگه دارید همانطوری که او بوده، وی را بپذیرید.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic